info@korogluavm.com.tr
0372 312 34 15

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDATarihçe

Köroğlu AVM 2005 yılında KDZ EREĞLİ'de kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bir evin yaşanılır hale gelmesi için, ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, dayanıklı tüketim, züccaciye, mobilya ve ev tekstili ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yürütülmesidir.


Misyonumuz önce kalite ve tüketici memnuniyetini esas alarak hiçbir ürün kalitesini düşürmeden daha ucuza mal edilemez prensibiyle hareket etmektedir. Hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve değişen, gelişen dünyada kendimizi, çalışanlarımızı, ürünlerimizi daha iyiye taşımaktır.
Her geçen gün daha iyisi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.


11 Yılı aşan bilgi ve tecrübeyi  siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyan firmamız, kurulduğu günden itibaren beyaz eşya, zücaciye, mobilya, ev tekstili, elektrikli ev aletleri, halı, tül perde satışı yapmaktadır. Modüler mobilya olarak imzasını attığı mobilyalarla da kendine yer vermiştir.


KÖROĞLU AVM kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerden asla ödün vermeyerek; KDZ EREĞLİ Erdemir caddesinde, ALAPLI Hükümet caddesi Şube de hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Firmamızın değişmez prensipleri; Yüksek kalite, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim, uygun fiyat ve ödeme koşulları olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KÖROĞLU AVM olarak, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, siz değerli müşterilerimize bugün ve gelecekte de daha iyi hizmet vermek için tüm gücümüzle çalışacağımızı bildiririz.

 

DESTEK

Sorun Ve ?ikayetlerinizi Bize H?zl? Bir ?ekilde Bildirin